Porota

Alex Kalousová
Alex Kalousová

Alexandra Kalousová

Spolumajitelka pražského studia Pole Heaven. Pravidelně se  účastní finále v soutěžích v pole dance. Alex má za sebou mnoho úspěchů v kategoriích sólo a doubles . Získala titul mistryně ČR v kategorii doubles Pole Art 2017, 3. místo   v ČR kat. Masters Pole Art 2017, mistryně světa v kat. doubles za rok 2017, vícemistryně v kat. doubles ČR Pole sport 2017, mistryně ČR v kat. profesionál v Pole Sport za rok 2014. Za 14 dnů ji a její doublesku Terku čeká mistrovství světa v Pole Art, kde budou obhajovat zlato. Mimo jiné je Alex maminka dvou teenagerů a lektorka, kterou nesmírně baví učit a vymýšlet nejrůznější kombinace na tyči a kolem ní. 

Lucia Štulrajterová
Lucia Štulrajterová

Lucia Štulrajterová

V roku 2012 som navšívila prvú lekciu vo vtedy novootvorenom brnenskom štúdiu Decadance a po prvej lekcii som sa úplne zamilovala nielen do pole dance, ale aj do komunity a ľudí v ňom. Pole dance je pre mňa spojením športu a tanca - 2 oblastí, ktorým som sa venovala celý život. Zároveň som špecifická tanečným štýlom, ktorý učím na svojich hodinách. Prepojovanie prvkov a celkový flow využívam aj pri tvorbe choreografií a prípravách na súťaže či už svojich vlastných alebo svojich klientiek.

Súťažne som sa pole dance venovala najmä v kategórii doubles, kde sme sa spolu s Pavlinou Neveselou účastnili rôznych súťaží národného (3.miesto MČR Pole Sport) aj medzinárodného (1.miesto Pole Stars, 5.miesto Pole Emotions, 4.miesto PoleArt Spain ) charakteru. V roku 2014   a 2015 som bola súčasťou dance crew Alexa Shchukina na Pole Theatre UK a v roku 2015 v X-pole dance crew na Move It Show UK. Som X-pole X-pert certifikovaná lektorka a s X-pole som spolupracovala na vzdelávacích kurzoch ako asistent. Od roku 2015 sa venujem aj porotcovaniu súťaží (Pole and Me, Pole Battle League)

Deny Dejsun
Deny Dejsun

Deny Dejsun

Deny je taneční lektorka a zabývá se především twerkem, exoticem a vším co zavání ženskostí. Je také zakladatelka taneční skupiny BadAss-TWERK Liberec, před dvěma lety se přestěhovala do Prahy a tady můžete její kočky ze skupiny najít především na instagramu pod tagem #denygang. Působí v několika pražských studiích, např. v ERS Poledance anebo    v Tanečním SECTORu. V liberecké soutěži Pole Warriors Art    v roce 2016 vyhrála v nejvyšší kategorii 1.místo. 

Martin Kolda
Martin Kolda

Martin Kolda

Ředitel a umělecký vedoucí společnosti Art 4 People s mnohaletou praxí v oboru umělecké produkcke a managementu, který je též dramaturg, režisér, choreograf, tanečník, pedagog a porotce interpretačních a choreografických soutěží.

Vystudoval konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byl členem souboru Balet Praha Junior. S tímto souborem se účastnil mnoha zahraničních turné, soutěží a stáží (Skotsko, Francie, Německo, Itálie, Ukrajina, Polsko atd.) Již při studiích byl členem baletního souboru Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Další jevištní praxi získával na scénách Stavovského divadla, Laterny magiky, Hudebního divadla Karlín, Jihočeského divadla, atd. V roce 2013 absolvoval magisterské studium na katedře tance na HAMU. Již při studiu vysoké školy zastával pozici vedoucího produkce souboru Balet Praha Junior. Od roku 2014 začal spolupracovat s Pražským komorním baletem a v letech 2015 - 2016 zde působil jako výkonný ředitel. S tímto souborem realizoval mnoho zahraničních turné po Evropě i v zámoří (Mexiko, Jižní Korea atd.). Je dramaturgem a jedním ze zakladatelů festivalu Dance Life EXPO, který kontinuálně pořádá od roku 2012. Během své kariéry spolupracoval s velkým množstvím renomovaných umělců, tanečníků a choreografů (např.: Vincent Paterson - choreograf Michaela Jacksona a Madonny; Daniel Urquilla - ředitel Ballet Folklórico Nacional Argentino, Nikola Márová & Michal Štípa - první sólisté baletu Národního divadla v Praze; Jeanne Solan - sólistka a baletní mistr Nederlands Dans Theater a další). Věnuje se pedagogické a choreografické činnosti napříč různými pohybově-tanečními uměleckými žánry (balet, moderní tanec, jazz, show dance, společenské tance, pole dance, nový cirkus,...) a v těchto odvětvích je také často zvaným porotcem na různých soutěžích jak v ČR, tak i v zahraničí.

Působí také jako režisér a choreograf a jeho uměleckou tvorbu jste mohli vidět při projektech Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, DESIGNBLOK, CZECH TEAM Grand Event, ČESKO-SLOVENSKO má Talent, Zlatá Praha nebo v mnoha TV pořadech či filmech (Télévision Française 1, ZDF, TV Prima, Česká televize,...).  

Stacey
Stacey

Stacey

Pole Dance se věnuji od roku 2006. Byla to láska na první dotek a s každým rokem tyč miluji víc a víc. Nejvíc na pole dance miluji rozmanitost a svobodu pohybu, nejraději mám spinovou tyč a exotic. Pole dance mi dovolil procestovat svět a podělit se o svoje znalosti a svůj 'poledancový styl' s mnoha ženami v Izraeli, Polsku, Slovensku, Nizozemsku, Rusku a samozřejmě Česku. Jsem certifikovaná lektorka pole dance a školící instruktor v Česke Federaci Pole Dance, také mám certifikát fitness instruktora a kulturistiky. Mimo tyč mám ráda obecně jakýkoliv pohyb, praktikuji jógu a ráda zkouším nové věci. Miluji cestování, Pole Školu a lidi, kteří k nám chodí.  

Úspěchy:
2017 - 1st place Czech Pole Dance Sport Championship, Best Technic, Best Execution
2017 - 2nd place Pole Theatre Classique Croatia 
2017 - 2nd place Pole Fusion Festival
2016 - 1st place Czech Pole Dance Sport Championship, Audience Award, Best Technic, Best

Execution
2016 - 2nd place Pole&Me
2015 - 4th place Czech Pole Sport Championship, Best Technic
2014 - 2nd place overall Pole Battle, European Final
2014 - 3rd place Pole Emotions, Brno,Czech Republic
2014 - 7th place and Miss Glamour Award, The Pole Battle, Sweden
2013 - Audience Choice Pole Stars International Pole Dance Championship, Czech Republic
2013 - 4th place European Pole Sport Championship
2013 - 4th Place Pole Dance Cup, Poland
2013 - 3rd place Hungarian Open, Hungary
2013 - Solo pole dance performer at "Lidoskop" cabaret nad theatre under Losers Cirque Company
2013 - 2nd & Audience Award Czech Pole Dance Championship
2012 - 2nd place Czech Pole Dance Championship 

Moderátor


Honza Weber
Honza Weber

Honza je několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu. Footbag hraje od roku 2001, od roku 2002 se zúčastnil více než 250 profesionálních footbagových závodů a má na svém kontě více než 3000 veřejných vystoupení. Dokončil inženýrské studium na VŠE v Praze a od roku 2009 je profesionálním freestylistou. Mezi jeho nejvýznamnější úspěchy patří 4 tituly mistra světa ve dvojicích a 3 tituly mistra světa v jednotlivcích v řadě z roku 2011, 2012 a 2013. Z pěti titulů mistrovství Evropy jsou 2 z roku 2010 a 2012 z kategorie jednotlivců. Na MČR zvítězil v hlavní disciplíně celkem 10 krát, ve všech disciplínách je potom počet zlatých příček v řádů desítek.

Mimo své sportovní úspěchy a freestylové vystoupení se Honza aktivně a intenzivně věnuje moderování nejrůznějších typů akcí.

❗️O jeho bohatém aktivním životě se můžete dočíst mnohem více informací na jeho webu www.honzaweber.com ❗️