Porota

Kara Katz
Kara Katz

Kara Katz

Lektorka pole dance v pražském studiu Centrum tance, přednášející lektorka Pole Dance Academy.Tanci se Kara věnuje od útlého věku, před vzdělání na taneční konzervatoři se propracovala od horizontální tyče k té vertikální. Pole dance se věnuje osmým rokem. Sama o sobě říká, že se cítí především jako lektorka, její doménou je důraz na správné technické provedení prvků, triků a kombinací. Občas si ale i pro radost ráda zasoutěží.

 • 4. místo MČR Pole Art 2018 kat. profi - říjen 2018
 • 2. místo Pole Theatre Polsko kat. semi-pro - září 2017
 • 4. místo MČR Pole Art 2017 kat. profi - září 2017
 • Evropský žebříček Pole Battle League 2016: 5. místo
 • Český žebříček Pole Battle League 2016: 4. místo
 • 4. místo X-Pole Pole Battle Championship - listopad 2016
 • 5. místo MČR Pole Art 2016 kat. profi - říjen 2016
 • 1. místo Freestyle Pole Battle - srpen 2013 
Lucia Štulrajterová
Lucia Štulrajterová

Lucia Štulrajterová

V roku 2012 som navšívila prvú lekciu vo vtedy novootvorenom brnenskom štúdiu Decadance a po prvej lekcii som sa úplne zamilovala nielen do pole dance, ale aj do komunity a ľudí v ňom. Pole dance je pre mňa spojením športu a tanca - 2 oblastí, ktorým som sa venovala celý život. Zároveň som špecifická tanečným štýlom, ktorý učím na svojich hodinách. Prepojovanie prvkov a celkový flow využívam aj pri tvorbe choreografií a prípravách na súťaže či už svojich vlastných alebo svojich klientiek.

Súťažne som sa pole dance venovala najmä v kategórii doubles, kde sme sa spolu s Pavlinou Neveselou účastnili rôznych súťaží národného (3.miesto MČR Pole Sport) aj medzinárodného (1.miesto Pole Stars, 5.miesto Pole Emotions, 4.miesto PoleArt Spain ) charakteru. V roku 2014   a 2015 som bola súčasťou dance crew Alexa Shchukina na Pole Theatre UK a v roku 2015 v X-pole dance crew na Move It Show UK. Som X-pole X-pert certifikovaná lektorka a s X-pole som spolupracovala na vzdelávacích kurzoch ako asistent. Od roku 2015 sa venujem aj porotcovaniu súťaží (Pole and Me, Pole Battle League)

Deny Dejsun
Deny Dejsun

Deny Dejsun

Deny je taneční lektorka a zabývá se především twerkem, exoticem a vším co zavání ženskostí. Je také zakladatelka taneční skupiny BadAss-TWERK Liberec, před dvěma lety se přestěhovala do Prahy a tady můžete její kočky ze skupiny najít především na instagramu pod tagem #denygang. Působí v několika pražských studiích, např. v Pole Škole anebo            v Tanečním SECTORu. V liberecké soutěži Pole Warriors Art    v roce 2016 vyhrála v nejvyšší kategorii 1.místo. 

Martin Kolda
Martin Kolda

Martin Kolda

Ředitel a umělecký vedoucí společnosti Art 4 People s mnohaletou praxí v oboru umělecké produkcke a managementu, který je též dramaturg, režisér, choreograf, tanečník, pedagog a porotce interpretačních a choreografických soutěží.

Vystudoval konzervatoř Taneční centrum Praha, kde byl členem souboru Balet Praha Junior. S tímto souborem se účastnil mnoha zahraničních turné, soutěží a stáží (Skotsko, Francie, Německo, Itálie, Ukrajina, Polsko atd.) Již při studiích byl členem baletního souboru Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem. Další jevištní praxi získával na scénách Stavovského divadla, Laterny magiky, Hudebního divadla Karlín, Jihočeského divadla, atd. V roce 2013 absolvoval magisterské studium na katedře tance na HAMU. Již při studiu vysoké školy zastával pozici vedoucího produkce souboru Balet Praha Junior. Od roku 2014 začal spolupracovat s Pražským komorním baletem a v letech 2015 - 2016 zde působil jako výkonný ředitel. S tímto souborem realizoval mnoho zahraničních turné po Evropě i v zámoří (Mexiko, Jižní Korea atd.). Je dramaturgem a jedním ze zakladatelů festivalu Dance Life EXPO, který kontinuálně pořádá od roku 2012. Během své kariéry spolupracoval s velkým množstvím renomovaných umělců, tanečníků a choreografů (např.: Vincent Paterson - choreograf Michaela Jacksona a Madonny; Daniel Urquilla - ředitel Ballet Folklórico Nacional Argentino, Nikola Márová & Michal Štípa - první sólisté baletu Národního divadla v Praze; Jeanne Solan - sólistka a baletní mistr Nederlands Dans Theater a další). Věnuje se pedagogické a choreografické činnosti napříč různými pohybově-tanečními uměleckými žánry (balet, moderní tanec, jazz, show dance, společenské tance, pole dance, nový cirkus,...) a v těchto odvětvích je také často zvaným porotcem na různých soutěžích jak v ČR, tak i v zahraničí.

Působí také jako režisér a choreograf a jeho uměleckou tvorbu jste mohli vidět při projektech Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, DESIGNBLOK, CZECH TEAM Grand Event, ČESKO-SLOVENSKO má Talent, Zlatá Praha nebo v mnoha TV pořadech či filmech (Télévision Française 1, ZDF, TV Prima, Česká televize,...).  

Terka
Terka

Tereza Štrobová

S tancem začala v 6-ti letech. Od baletní přípravky se přes různé taneční styly dostala k latinsko-americkým a standardním tancům, které tančila 10 let závodně. Poté vyměnila chlapa za tyč a v roce 2011 začala s pole dance."Našla jsem sport, kde mám možnost využít taneční zkušenosti. Zároveň to byla obrovská výzva, protože jsem přesně ten člověk, který na základní škole nevyšplhal ani k první čárce a do výmyku mě rvali dva kluci."Rok učila v Čechách a poté na rok odjela do Austrálie, kde se pole dance vyučuje zásadně na podpatcích a je to víc o ženskosti a projevu než o gymnastice.V pole dance našla úžasnou komunitu lidí, s kterými je spousta legrace a je jedno, zda jezíte na mistrovství, nebo se chodíte jednou týdně "vyblbnout" k tyči.Úspěchy:
 • 1. místo MČR pole art 2017 v kategorii Doubles s Alex Kalousovou
 • 1. místo MS pole art 2017 v kategorii Doubles s Alex Kalousovou
 • 1. místo Pole Theatre Switzerland 2017 v kategorii Comedy (Doubles s Alex Kalousovou)
 • 3. místo MČR pole sport 2017 v kategorii Elite
 • 2. místo MČR pole art 2016 v kategorii Doubles s Alex Kalousovou
 • 2. místo MČR pole art 2016 v kategorii Profesionál
 • 4. místo MČR pole sport 2016 v kategorii Profesionál
 • 2. místo MČR pole art 2018 v kategorii Doubles
 • 2. místo MČR pole art 2018 v kategorii Elite
 • 1. místo Essensai Pole art 2018, Polsko v kategorii Doubles

Moderátor


Honza Weber
Honza Weber

Honza je několikanásobný mistr světa a Evropy ve freestyle footbagu. Footbag hraje od roku 2001, od roku 2002 se zúčastnil více než 250 profesionálních footbagových závodů a má na svém kontě více než 3000 veřejných vystoupení. Dokončil inženýrské studium na VŠE v Praze a od roku 2009 je profesionálním freestylistou. Mezi jeho nejvýznamnější úspěchy patří 4 tituly mistra světa ve dvojicích a 3 tituly mistra světa v jednotlivcích v řadě z roku 2011, 2012 a 2013. Z pěti titulů mistrovství Evropy jsou 2 z roku 2010 a 2012 z kategorie jednotlivců. Na MČR zvítězil v hlavní disciplíně celkem 10 krát, ve všech disciplínách je potom počet zlatých příček v řádů desítek.

Mimo své sportovní úspěchy a freestylové vystoupení se Honza aktivně a intenzivně věnuje moderování nejrůznějších typů akcí.

❗️O jeho bohatém aktivním životě se můžete dočíst mnohem více informací na jeho webu www.honzaweber.com ❗️